У Києві померла молода дружина колишнього глави МОЗ Олександра Квіташвілі. 35-річна Анастасія Островська померла внаслідок ускладнень після планової операції.

Політик, який очолював МОЗ у 2014-2016 роках, написав про трагедію на своїй сторінці в Facebook. Згідно з інформацією на сторінці політика у Wikipedia, Анастасія померла ще 8 листопада. Видання Сһаѕ News пише, що жінці робили операцію у клініці "Борис".

Популярні статті зараз

Змусила шанувальників сумувати: Ірина Білик показала, як виглядала багато років тому

Натягнула бікіні до пупка: у Потапа ледь не вилетіло серце - Настя Каменських встала" в позу", активний відпочинок

Пекельна спека і дикі зливи: циклон з Європи принесе різке погіршення погоди

Дочка Олі Полякової вульгарно вмостилася на більярдному столі

Все новости

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук

Зазначається, що Островській видаляли камені в жовчному міхурі. І нібито під час операції були пошкоджені судини. За життя жінки боролися впродовж десяти годин, але врятувати її не вдалося. Водночас в клініці відмовляються розголошувати будь-яку інформацію.

"Всім, хто пише. Так, Настя пішла. Учора ввечері. Слова співчуття - марні. Осягнути неможливо. Буде жити в пам'яті вічно. Коли і де буде прощання - поки не знаю", - написала Інна Голованчук у Facebook.

Скріншот: Фейсбук
Скріншот: Фейсбук

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.