Президент України Володимир Зеленський, який зараз лікується від коронавірусу у клініці "Феофанія", записав відеозвернення до українців.

Зокрема, глава держави розповів про свій стан та подякував усім за підтримку.

Зеленський зазначив, що знаходиться третій день на самоізоляції, однак продовжує виконувати свої обов'язки. Всі ці дні, за словами президента, в онлайні у нього проходять наради, переговори, дзвінки.

Популярні статті зараз

Степанов розповів про користь січневого локдауну: "Результати, на які розраховували"

Гаряча болівійка Michelle Andrade залишилася в ліжку в одному ліфчику: "Ранок почався з ..."

Даша Астаф'єва без ліфчика вмостилася на коліна і пристрасно схопила себе за волосся

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

Все новости

Володимир Зеленський, фото: кадр з відео
Володимир Зеленський, фото: кадр з відео

"Почуваюся я досить, добре. Дякую! До речі, думаю велика заслуга – це саме ваша підтримка, ваші теплі слова, побажання швидкого одужання, я дякую за це кожному з вас. Третій день я перебуваю на самоізоляції, але не самоізолювався від роботи. Виконую свої обов’язки, всі органи влади, вважаю, працюють в нормальному режимі, і всі ці дні в онлайні у мене проходять наради, переговори, дзвінки та ось такі теплі зустрічі як з вами зараз", – сказав президент.

Нагадаємо, Володимир Зеленський повідомив про те, що інфікувався коронавірусом 9 листопада. Сьогодні ж стало відомо, що главу держави госпіталізували у "Феофанію". 

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.