Львівський міськвиконком ухвалив рішення, що до 30 листопада субота та неділя на території Львова є робочими днями для закладів громадського харчування, торговельно-розважальних центрів, закладів культури, спортивних залів, фітнес-центрів та ринків.

Відтепер у місті неможливо запровадити карантин вихідного дня, бо немає вихідних - так вважає міський голова Андрій Садовий.

Фото: facebook.com/andriy.sadovyi
Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

"У випадку, якщо завтра хтось буде намагатись заважати вам працювати, покажіть їм це рішення і звертайтесь на Гарячу лінію за телефоном 1580. Наші юристи допомагатимуть захистити ваші права", – заявив Садовий. Андрій Садовий

Нагадаємо, з 14 листопада в Україні діятиме карантин вихідного дня. Це означає, що торгові центри, кафе, ресторани та інші культурні заклади зачинять на вихідні. Проте, мери багатьох міст заявили про відмову від такого нововведення.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Безсоромна Maruv в нижній білизні влаштувала садо-мазо: "Давай вже пельмень показуй"

"Вигнати "дух попередників"": Микола Тищенко запропонував покликати до Ради батюшку

Все новости

Водночас в уряді вважають, що вони не мають права скасовувати карантин вихідного дня. А за його виконанням стежитимуть правоохоронці.

Фото: facebook.com/andriy.sadovyi
Фото: facebook.com/andriy.sadovyi

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.