Політична партія Українська стратегія Гройсмана прем’єр-міністра (2016-2019) Володимира Гройсмана братиме участь у наступних виборах до Верховної Ради, які можуть відбутися вже наступного року – через стрімке погіршення ситуації в країні.

Як передає Новинар, про це заявив лідер партії в інтерв’ю BBC Україна.

Зазначається, що Українська стратегія Гройсмана перемогла на місцевих виборах до міської ради Вінниці та обласної ради Вінниччини. Посаду мера обласного центру вдруге обійняв представник партії Сергій Моргунов із підтримкою понад 65% виборців. Окрім того, представники партії очолили понад половину громад і отримали посади мерів у 11 з 18 міст.

При цьому, Гройсман подякував за таку підтримку і зазначив:

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Втрата нюху при коронавірусі не так вже й погано: лікар пояснив чому

Covid-19 несе приховану небезпеку: потрапляє в очі і викликає ускладнення

Все новости

"Для нас ключове значення тепер має партійне будівництво по всій Україні. Ми матимемо своїх представників у місцевій владі на Житомирщині, Харківщині, Миколаївщині, Франківщині та Донеччині. Наше завдання – професійна присутність у наступному українському парламенті. Будемо звертатись до людей за їхньою підтримкою, яку ми виправдаємо в парламенті", - повідомив він.

Згідно з його словами, проведені місцеві вибори навряд чи стануть єдиним приводом до зміни розстановки сил у Верховній Раді.

"Причини будуть інші. У нас дуже складна фінансова і економічна ситуація, уряд випустив з-під контролю епідемію. Верховна Рада втратила довіру і це може бути причиною для дострокових виборів. Я такий сценарій не виключаю. Ситуація буде погіршуватись дуже стрімко, а тому можливість дочасних виборів висока", – сказав Гройсман.

Останні соціологічні дослідження групи Рейтинг та Київського міжнародного інституту соціології дають Українській стратегії Гройсмана щонайменше 3% відсотків голосів виборців.

За даними Рейтингу, якби найближчої неділі в Україні проходили вибори до парламенту, кількість виборців, які визначилися і готові проголосувати за УСГ, перевищила б 3%. За даними КМІС – 3,7%

Нагадаємо, що радник хворого на Covid-19 Єрмака несподівано подав у відставку: "Усі на вихід".

Раніше ми повідомляли, що скільки заробив Володимир Зеленський за жовтень.

Також нагадаємо, що депутатка від "Слуги народу" похизувалася у Раді прикрасами на 400 тисяч гривень.