Хворий на коронавірус міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що за весь час пандемії дивився на боротьбу з ним очима лікарів. А завдяки тому, що заразився сам, нарешті має можливість пройти цей шлях у ролі звичайного пацієнта.

Згідно з його словами, хворіти неприємно, але в цьому він знайшов такий позитив.

Як передає Новинар, про це голова МОЗ сказав у новому відеозверненні, яке опублікував на сторінці у Facebook, де насамперед подякував усім за підтримку.

"Отримав сотні повідомлень, коментарів та дзвінків із побажанням швидкого одужання. Всі ці ваші слова для мене – найкращі ліки", – зізнався Степанов.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Лимонні тістечка на десерт: простий рецепт неймовірного смаколика

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Комаровський пояснив, коли чекати закінчення пандемії коронавірусу: "Ми недооцінили..."

Все новости

Міністр зазначив, що тепер може оцінити та на власному досвіді перевірити, як працюють маршрути пацієнта з COVID-19 та протокол лікування цього вірусу в Україні.

"Планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров'я, шукати шляхи вирішення проблемних питань", – анонсував він, додавши, що інформацією щодо цього ділитиметься з українцями щодня.

Також, Степанов побажав громадянам бути здоровими. Водночас вкотре закликав їх берегти себе й дотримуватися базових правил нової реальності, щоб зменшити ризик інфікування COVID-19. Зокрема, мити руки або ж обробляти їх антисептиком, носити маски та уникати місць великого скупчення людей.

Нагадаємо, що голова МОЗ Степанов захворів на коронавірус - перебуває на самоізоляції.

Раніше ми повідомляли, що коронавірус не піде з України ще до квітня, МОЗ зробило заяву: "Буде важко".

Також нагадаємо, що стало відомо, скільки заробив Максим Степанов у жовтні.