Лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко знову змінила образ, до того ж кардинально. 59-річна народна депутатка оновила зачіску. Крім того, помітні деякі зміни на обличчі.

Новий образ Юлія Тимошенко продемонструвала на засіданні Погоджувальної ради Верховної Ради в понеділок, 16 листопада. Деякі ЗМІ припустили, що лідерка "Батьківщини" збільшила губи і зробила підтяжку на обличчі. 

Юлія Тимошенко, фото: кадр з відео
Юлія Тимошенко, фото: кадр з відео

Тимошенко, яка останнім часом носила зібране у хвіст пряме волосся, сьогодні постала перед колегами зі злегка завитими локонами, зібраними ззаду.

Крім того, губи Юлії Володимирівни виглядають більш пухкими, ніж зазвичай. Ймовірно, вона зробила процедуру по їх збільшенню. На Юлії Тимошенко також окуляри в темній оправі округлої форми. 

Популярні статті зараз

Леся Нікітюк у легкій сукні згадала сумну історію: "Дуже плакала і відчувала себе жертвою"

Алла Пугачова без брів переборщила з натяжкою обличчя: "Рот кривий став"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Юлія Тимошенко, фото: Букви
Юлія Тимошенко, фото: Букви

Юлія Тимошенко, фото: Страна.ua
Юлія Тимошенко, фото: Страна.ua

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.