Колишній президент України Петро Порошенко заявив, що команда Зеленського проявила непрофесійність, дилетантизм і повну неспроможність у сьогоднішній ситуації.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці. Петро Порошенко також запропонував свій "антиковідний" план для України.

"Непрофесійність, дилетантизм, повна неспроможність зеленої влади цілком очікувано поставила країну та людей на межу національної катастрофи. Багатьох жертв можна було би уникнути, чимало життів — врятувати. Якби влада з відповідальністю і фахово поставилася до захисту від пандемії, а не закатувала ковідні гроші в асфальт за ціною, неначе коштовні метали.", - заявив Порошенко. Петро Порошенко

Петро Порошенко, фото: кадр з відео
Петро Порошенко, фото: кадр з відео

Антиковідний план "Європейської Солідарності" передбачає такі вимоги:

Популярні статті зараз

"Готова віддавати": Лобода в сукні з розрізом до пупка показала свої "батарейки"

Церковне свято 29 липня: іменинники, прикмети і традиції дня

А Потап все це знімає: Каменських голяка залізла у воду і показала свою качечку

Вже в жовтні: українцям підвищать пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Все новости
 • Негайно припинити витрачання коштів Фонду боротьби з Covid-19 на цілі, не пов’язані із медичними. Ми тим часом подали законопроект, який зобов’язує відновити Фонд і залишок у 27 мільярдів гривень спрямувати винятково на боротьбу з ковідом.
 • Покарати винних у розкраданні коштів фонду Антиковід.
 • «Двадцятка» мільярдів, вже витрачена не за призначенням, має бути повернута місцевому самоврядуванню.
 • Застрахувати всіх медиків від Covid-19 та виплатити компенсації сім‘ям усіх померлих медиків.
 • Виплатити обіцяні 300% доплати медикам.
 • Забезпечити перепідготовку лікарів для недопущення критичної нестачі медичних кадрів.
 • Відкрити для загального доступу усі відомчі лікарні, зокрема МВС, СБУ, «Укрзалізниці», Держуправління справами — знамениту «Феофанію» та інші.
 • Мій Фонд вже уклав угоду на поставку першої партії кисневих концентраторів і кисневих станцій. Купили все, що знайшли і що можуть поставити до кінця року. Але благодійники не можуть підмінити собою державу. Вимагаємо забезпечити доступ кожного ліжка до кисню.
 • Забезпечення хворих безкоштовними ліками.
 • Протягом кількох тижнів — забезпечити безкоштовне тотальне тестування за прикладом Словаччини і Австрії.
 • Слід забезпечити безкоштовними масками і засобами дезінфекції заклади охорони здоров’я та освіти, пенсіонерів і багатодітні родини.
 • Продовжити на 2021 рік застосування податкової знижки для фізичних осіб та особливостей оподаткування юридичних осіб, які надають благодійну допомогу закладам охорони здоров’я на боротьбу з ковідом.
 • Видатки родин на тести та лікування ковіду пропонуємо вирахувати з бази оподаткування фізичних осіб.

Петро Порошенко, фото: facebook.com/petroporoshenko
Петро Порошенко, фото: facebook.com/petroporoshenko

Порошенко також повідомив, що найближчими днями "Європейська Солідарність" оприлюднить окремий план підтримки фізичних осіб-підприємців, малого та середнього бізнесу, які найбільшою мірою потерпають від різних карантинних обмежень.

"Всі запропоновані нами рішення мають бути ухвалені негайно, цього тижня, завтра у Верховній Раді. Влада не просто розтринькала гроші, які парламент виділив на боротьбу з ковідом. Вона згаяла час, який вже не повернути ні за які гривні, ні за які долари, ні за які євро. Володимире Олександровичу, Ви не Кашпіровський і не Чумак. Не намагайтеся лікувати людей відосиками. Замість того, щоб смикатися і кривлятися перед камерою, треба негайно вживати термінові заходи. Ось Вам готовий план. Не придумали свого — беріть та робіть чуже. Ви не інфлуенсер з тік-току. Ви взяли на себе відповідальність за країну. І поки з Вас її ніхто ще не зняв, якось несіть цю непосильну для Вас ношу. Зійдіть з екранів і моніторів на грішну землю і рятуйте людей. Нам усім треба протриматися до вакцини, щодо випробувань якої є оптимістичні новини.", - написав експрезидент. Петро Порошенко

Фото: facebook.com/petroporoshenko
Фото: facebook.com/petroporoshenko

Фото: facebook.com/petroporoshenko
Фото: facebook.com/petroporoshenko

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.