Верховна Рада на цьому пленарному тижні не буде розглядати жоден із законопроєктів щодо виходу із кризи навколо Конституційного суду.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляють  співрозмовники "Української правди" в різних фракціях парламенту.

Зазначається, що в оприлюдненому в понеділок після погоджувальної ради в парламенті порядку денному немає жодного із законів, які б стосувались вирішення кризи зі скасуванням незаконного збагачення та загалом ситуації навколо КСУ.

Популярні статті зараз

Пацієнту після інсульту приписали Covid-19: похоронили в мішку без рідних і священника

Де найлегше підхопити Covid-19: названо найбільші вогнища коронавірусу

Зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ

Вибори у США: Байден збільшив відрив від Трампа

Все новости

Згідно з даними УП, ні президентський закон про розпуск Конституційного суду, ні законопроєкт спікера Дмитра Разумкова щодо відновлення норм про незаконне збагачення на цьому пленарному тижні розглядати не планують.

"У "слуг" всередині конфлікт. Голосів за закон Зеленського немає, а Офіс робить усе, щоб закон Разумкова також не голосували. Всі вихідні лідери СН обдзвонювали інші фракції і пропонували взагалі не проводити засідання, бо, мовляв, Разумков і Стефанчук хворі", - розповів один із співрозмовників в опозиційних фракціях.

Однак, проти скасування сесійного тижня категорично проти була віцеспікер Олена Кондратюк, яка врешті провела погоджувальну раду і вестиме пленарне засідання у вівторок.

Зазначимо, що засідання у вівторок буде єдиним на цьому тижні.

Аналогічну інформацію оприлюднив депутат від "Голосу" Ярослав Железняк. За його словами, від середи Рада може піти працювати в комітети.

Це означатиме, що вирішення конституційної кризи відкладається, мінімум, до наступного пленарного тижня, тобто до 1 грудня. Або заради нього доведеться скликати позачергове засідання.

"Поки не видно, щоб Офіс намагався вирішити кризу. Комунікації з Разумковим немає. І цього тижня в розгляд законів про КСУ заходити не будуть", - повідомляє джерело, близьке до спікера Ради.

Нагадаємо, що судді КСУ захворіли на коронавірус: інфікованих Covid-19 декілька.

Раніше ми повідомляли, як виглядає маєток голови КСУ: штучне озеро та водоспад за височезним парканом.

Також нагадаємо, що Конституційний Суд України відкрив провадження у справі про штраф Володимира Зеленського.