У Міністерстві закордонних справ пояснили, чи збираються найближчим часом закривати кордони через пандемію коронавірусу.

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив в ефірі "Сніданку 1+1".

За словами глави МОЗ влада поки не планує закривати кордон для іноземців, а відомство не отримувало відповідних вказівок щодо закриття кордонів країни або заборони в'їзду деяким групам осіб. Тож наразі це питання в уряді навіть не обговорюється. 

Дмитро Кулеба, скріншот з відео
Дмитро Кулеба, скріншот з відео

Популярні статті зараз

У світі спалах невідомої хвороби: людей з ніг до голови покрило струпами

У Черкасах жінці довелося народжувати під дверима лікарні: "Медики злякалися і не пустили"

ООН дала тривожний прогноз для України: наслідки пандемії будуть руйнівними

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Все новости

"Втім, всі ми розуміємо, якщо дійде справа до обговорення локдауну, то це питання постане. Особисто я не підтримую ідею про закриття кордонів для іноземців, тому що у нас досить хвороби всередині країни, а міграційний потік через кордон не такий значущий, щоб змінити ситуацію з пандемією", - підкреслив голова МЗС. Дмитро Кулеба

Україна вже двічі закривала кордони: на початку епідемії коронавірусу і у вересні. Як зазначив Дмитро Кулеба, розгляд питання щодо закриття кордонів країни можливий при введенні повного локдауну.

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.