Президент Володимир Зеленський, який лікується від коронавірусу, відчуває себе краще з кожним днем. Про це повідомила прессекретар президента Юлія Мендель у середу, 18 листопада.

Юлія Мендель зазначила, що у глави держави вже немає кашлю, він тримається бадьоро і продовжує працювати. Зеленський проводить наради по селектору та міжнародні телефонні дзвінки.

Юлія Мендель і Володимир Зеленський
Юлія Мендель і Володимир Зеленський

"Здоров'я президента Володимира Зеленського поліпшується щодня. Вже немає кашлю, він тримається бадьоро і продовжує працювати. Зокрема, проводить наради по селектору та міжнародні телефонні дзвінки. На цьому тижні заплановані події за участю президента в онлайн-режимі, про що ми будемо повідомляти на сайті»,- розповіла Мендель.

Речниця президента додала, що глава ОПУ Андрій Єрмак також відчуває себе краще.

"На поправку йде і керівник Офісу Андрій Єрмак. Ми сподіваємося, що вони незабаром візьмуться за роботу у звичайному режимі",- сказала вона.

Популярні статті зараз

Ліга чемпіонів: Динамо вийшло до групового етапу

Перехід на зимовий час: коли Україна переведе годинники

На Солом’янці урочисто відкрили нову дитячу залу дзюдо

Держбюджет-2021: Шмигаль повідомив про 159 млрд гривень на збільшення зарплат

Все новости

Коронавірус у президента Володимира Зеленського виявили 10 листопада. Зараз він проходить лікування у лікарні "Феофанія". Лікуються від коронавірусу також глава ОПУ Андрій Єрмак, спікер Ради Дмитро Разумков, перший віцеспікер Руслан Стефанчук та глава МОЗ Максим Степанов.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.