Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що в Україні середня пенсія зросла з 3000 до 3400 грн. Про це інформує Міністерство соціальної політики у Facebook.

"Перші рішення уряду були направлені на вирішення проблем людей пенсійного віку. "Ми почали реалізацію "тримірної програми підвищення пенсій". По-перше, пенсіонери старші за 80 років, отримали до пенсії по 500 гривень. По-друге, більше ніж 10 мільйонам громадян, не тільки пенсіонерам, а й отримувачам державної соціальної допомоги, виплатили по 1000 грн.", - йдеться у повідомленні. 

Марина Лазебна, скріншот з відео
Марина Лазебна, скріншот з відео

У Міністерство соціальної політики наголосили, що перші рішення уряду були направлені на розв'язання проблем людей пенсійного віку. Зокрема, пенсію українців було проіндексовано на 11%.

"Третій наш крок, це індексація пенсій на 11%. В результаті пенсія в країні з початку року зросла у середньому на 400 грн з 3000 до 3400.", - йдеться у повідомленні. 

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Микита Добринін ощасливив Дашу Квіткову на очах у публіки

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

👉 Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України: середня пенсія в Україні зросла на 400 гривень.

Geplaatst door Міністерство соціальної політики України op Donderdag 30 juli 2020

Також у Мінсоцполітики повідомили, що за період карантину 83 тисячі фізичних осіб ‒ підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей. З квітня по липень цього року 83 тисячі фізичних осіб-підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей віком до 10 років.
 
Виплати надавалися підприємцям, які працюють за спрощеною системою оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку. Всього в рамках тимчасової державної програми вже забезпечено виплату допомоги на понад 107 тисяч дітей віком до 10 років.

"В умовах жорстких карантинних обмежень державну підтримку насамперед потребували фізичні особи-підприємці, оскільки їх діяльність була тимчасово обмежена. Найбільш уразливими стали сім’ї з дітьми." Марина Лазебна, Міністр соціальної політики України:

🔥 За період карантину 83 тисячі фізичних осіб ‒ підприємців отримали 554 млн грн державної допомоги на дітей. ✅ З...

Geplaatst door Міністерство соціальної політики України op Vrijdag 31 juli 2020