Володимир Зеленський записав нове відео, цього разу з прем'єром Денисом Шмигалем і санітарним лікарем Віктором Ляшком. Президент повідомив про другий позитивний тест. Зеленський порівняв опонентів з вірусами і бактеріями, і пообіцяв перемогти їх як і хворобу.

За його словами, кількість ліжок у лікарнях становить 50 тисяч і може бути легко збільшено до 91 тисячі. За минулий тиждень кількість місць з киснем в лікарнях зросла на 5 тисяч. У планах збільшити на кілька тисяч за цей тиждень. На боротьбу з коронавірусом додатково виділено 9 млрд гривень, ще 1,4 млрд буде виділено прикордонникам і шахтарям.

Денис Шмигаль, фото: кадр з відео
Денис Шмигаль, фото: кадр з відео

Крім того, Володимир Зеленський дорікнув прем'єру Денису Шмигалю в тому, що той рідко спілкується з бізнесом. Зокрема, по відеозв'язку з лікарні у Феофанії Зеленський поспілкувався з Денисом Шмигалем на тему недавніх протестів ФОПівців під Радою.

"Через те, що їм не вистачає комунікації, багатьох речей не бачать, що ви робите і не розуміють, куди дивиться держава і куди йде", - сказав Зеленський Шмигалю.

Популярні статті зараз

Церковне свято 30 липня: іменинники, прикмети і традиції дня

Будуть проблеми: українцям пояснили, хто ризикує залишитися без пенсії

Град і ураганний вітер: попередження ДСНС - де в Україні зіпсується погода

Понад 15 тисяч: українцям перерахували пенсії - хто може розраховувати на надбавку

Все новости

Прем'єр відповів, що йде пошук компромісів за участю профільних міністерств. Зараз працюють над системою штрафів і їх розмірами. Уряд хоче їх зменшити, оскільки нинішні штрафи занадто високі і підприємці можуть збанкрутувати.

Володимир Зеленський, фото: кадр з відео
Володимир Зеленський, фото: кадр з відео

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Зеленського виявили коронавірус - отримав позитивний тест. Президент України Володимир Зеленський отримав позитивний тест на коронавірусну інфекцію COVID-19

Нагадаємо також, що стала відома зарплата Степанова за жовтень: скільки заробив глава МОЗ.