Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що кошти, які щорічно виділяються на будівництво і ремонт доріг розкрадаються. Про це Андрій Пальчевський заявив в інтерв'ю телеканалу 112.

«Фонд (ред. - на боротьбу з коронавірусом) понад 100 млрд грн. розбазарили на будівництво доріг. Ми знаємо, що найбільше крадуть на будівництві доріг. Подивіться, що твориться на Одеській трасі, де дорогу ніяк недобудують вже протягом багатьох років. І щороку виділяються гроші, і щороку вони розпихуються по кишенях», - сказав Андрій Пальчевський.

На думку громадського діяча, уряд легковажно поставився до першої хвилі коронавіруса в Україні, дозволивши продавати стратегічні запаси медичних масок за кордон.

«У нас буде інший сценарій. Він буде називатися «Хвиля №2 COVID». Головний санітарний лікар поїхав кудись і раптом в нашій країні закипіла робота. Ми чуємо, що насувається друга хвиля коронавіруса. Але півроку перша хвиля була не важлива. І Радуцькому дозволили продавати маски», - заявив Пальчевський.

 

Популярні статті зараз

В Україні підскочили ціни на картоплю: скільки коштуватимуть запаси на зиму

Цукор, хліб, соняшникова олія та овочі: Держстат показав, як зросли ціни на харчові продукти

Не дивитесь часто у дзеркало: велике свято 16 вересня, народні прикмети

З 20 вересня в Україні запрацюють нові правила карантину

Все новости

Нагадаємо, 18 червня Верховна Рада України прийняла законопроект про внесення змін до Державного бюджету на 2020 рік №3509, згідно з яким було дозволено використовувати кошти Фонду COVID-19 на ремонт автомобільних доріг загального користування державного, місцевого значення. 1 липня була зареєстрована політична сила «Перемога Пальчевського».