24 серпня засідання Верховної Ради не відбудеться, а перелік питань на позачергову сесію 25 серпня ще обговорюється. Про це перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко сказав у коментарі журналістам. 

"Не буде 24-го жодних засідань. Є просто урочиста церемонія чи як її правильно назвати - святкування Дня Незалежності. Вона буде відбуватися десь у центрі міста. Ми скоро всі дізнаємося. Я не буду відкривати поки карти, де це буде, в якому форматі", - зауважив Корнієнко.

За словами Корнієнка, у цьому заході зможуть взяти участь кияни та гості столиці, але відповідно до правил карантину.

"Депутати запрошені, як усі посадові особи керівного складу в країні. Я думаю, що і міністри, і депутати, і представники силових структур, судової гілки влади", - сказав Корнієнко.

Корнієнко нагадав, що раніше дійсно була ідея провести засідання ВР 24 серпня. На його думку, засідання буде ініційоване президентом. На запитання про перелік законопроєктів, які парламент має розглянути на позачерговій сесії 25 серпня, Корнієнко відповів:

"Перелік законопроєктів обговорюється. Наша позиція, що це мають бути максимально об'єднуючі законопроєкти, які можуть дати суспільству позитивні сигнали про те, що Верховна Рада може працювати разом, що різні фракції об'єднуються навколо якихось дуже корисних речей". 

Популярні статті зараз

Підвищення пенсій не для всіх: хто потрапив до списку "обраних" на жовтень

26 млрд гривень: Пенсійний фонд розкрив ситуацію з виплатами пенсій у вересні

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости