Мер Харкова Геннадій Кернес помер в ніч на 17 грудня після зупинки серця в берлінській клініці, де з вересня лікувався від коронавірусу.

Його дружина Оксана Гайсинська підтвердила трагічну новину, розмістивши публікацію в Instagram. Вона також показала рідкісне фото з чоловіком. Українці в коментарях висловлюють співчуття через смерть харківського градоначальника.

"Кажуть, що немає незамінних людей. Це брехня. Кожна людина незамінна для когось. Ти кращий з кращих! Любимо і сумуємо... Боляче дуже", - підписала спільний кадр з чоловіком Гайсинська.

Геннадій Кернес і Оксана Гайсинська, instagram.com/oksanag2406
Геннадій Кернес і Оксана Гайсинська, instagram.com/oksanag2406

Популярні статті зараз

Як приготувати смачний узвар на Святвечір: найкращі варіанти напою

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Порнозірка запросив капітана збірної Росії з футболу: "Він мій!"

"За відсутність маски на вулиці виписувати штраф не будуть": Малюська пояснив нову ситему штрафів

Все новости

Оксана Гайсинська є третьою дружиною Геннадія Кернеса. Спільних дітей у них не було, але у Гайсинської є син від попереднього шлюбу - Родіон, якому 26 років. Геннадій Кернес називав його своїм сином.

Кернес з вересня лікувався в берлінській клініці від коронавірусу. 11 грудня стало відомо, що у мера Харкова відмовили нирки, а в ніч на 17 грудня сталася зупинка серця.

Геннадій Кернес з пасинком Родіоном, Інстаграм
Геннадій Кернес з пасинком Родіоном, Інстаграм

Нагадаємо, що маски будуть носити й після появи вакцини проти Covid-19 - головний інфекціоніст США. Адже навіть якщо вакцина буде ефективною на 90%, не завжди можна знати, наскільки вакцина ефективна для конкретної людини.

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей