Про це Андрій Пальчевський заявив у своєму відео блозі, поділившись однією з проблем великих міст, які він побачив на прикладі Києва під час проживання в Дарницькому районі столиці.

шо на районе??‘ настойка глоду???

Geplaatst door Андрей Пальчевский op Donderdag 13 augustus 2020

Громадський діяч, вивчаючи проблематику спальних районів Києва, відзначив основні проблеми, з якими стикаються люди — гостра нестача садів і шкіл.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

"Діти в таких районах не можуть піти в дитячі садки, яких немає. Є тільки платні. Я не розумію, невже така проблема побудувати дитячі садки? Тепер мости і дороги. Жителі Позняків кажуть, що дорога у них чудова поруч, але тільки її перекладають щороку, а мости не будують. Виходить, що керівництво міста кидає людям пил в очі саджаючи і підстригаючи траву. Це все можна робити. Але крім цього потрібно побудувати школи, дитсадки і планувати нормальне житло гуманного типу», – заявив Андрій Пальчевський.

Підприємець також зазначив, що в Дарницькому районі живуть інтелігентні люди.

Нагадаємо, Лідер політичної сили» Перемога Пальчевського " заявив, що протягом 10 тижнів буде жити в різних районах столиці, щоб ближче поспілкуватися з людьми і особисто дізнатися про їхні проблеми. 10 серпня, Андрій Пальчевський переїхав жити в Дарницький район.