Народний депутат з партії "Слуга народу" Євген Шевченко пояснив, чому в інтересах України – щоб Олександр Лукашенко залишився при владі в Білорусі.

Про це він сказав в ефірі телеканалу "Україна 24".

"Я хочу відразу прояснити свою позицію, чому я привітав Лукашенка. Я розумію своїх колег, які незадоволені були моїм привітанням. Але я поділяю демократичні цінності й геополітичні інтереси України як держави", – заявив Шевченко. Євген Шевченко

За словами Шевченка перш ніж бігти й рятувати протестувальників у Білорусі, українським політикам варто подумати про інтереси України і що відбуватиметься після цієї ситуації в Україні.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Maruv без сорому і совісті зняла штани і залишилася в одних трусах

Монатік вирішив проміняти свою дружину на молоду красуню: "Завжди поруч"

Лукашенко призвав прибрати дітей із вулиці: "Швендяють вулицями..."

Все новости

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

"Я вважаю, що в будь-якому випадку, чи втримається "батька", як вважає Росія, або його скинуть – Росія буде там правити й ця територія належатиме їй. Наше завдання, українців, як державних діячів – зробити так, щоб Лукашенко залишився. Тому що нам – подобається це комусь, чи не подобається – Лукашенко вигідний. Лукашенко показав себе як незалежний президент, який може тримати у незалежності ані від Заходу, ані від Росії свою державу", – зазначив Шевченко. Євген Шевченко

Раніше Євген Шевченко поспішив привітати Олександра Лукашенка з перемогою на виборах. Свій пост він розмістив у Facebook. 

"Олександр Григорович, вітаю Вас з перемогою на виборах Президента Республіки Білорусь. Вірю в поглиблення українсько-білоруської дружби! Дякую Вам за душевне ставлення до України!", - написав Шевченко.

Александр Григорьевич, поздравляю Вас с победой на выборах Президента Республики Беларусь 🙌 Верю в углубление украинско-белорусской дружбы! Спасибо Вам за душевное отношение к Украине!

Geplaatst door Евгений Шевченко op Zondag 9 augustus 2020