Голова делегації України в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук допустив можливість "ширшого застосування" російської мови в ОРДіЛО. Однак, про надання російській статусу державної не йдеться.

Про це Кравчук сказав в інтерв'ю "Українському радіо" від 13 серпня.

"Виходячи з Конституції та європейських документів, можна в цих регіонах зробити кроки до ширшого застосування російської мови. Це не буде порушенням українського закону", - зазначив Кравчук, зауваживши, що про надання російській мові статусу державної тут не йдеться. Леонід Кравчук

При цьому, на думку Кравчука, лише мовою повернути Донбас не вийде. Раніше Кравчук пропонував надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон. 

Новий очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук пропонує надати Донецькій і Луганській областям статус вільних економічних зон. Про це повідомив представник ОРДіЛО у ТКГ журналіст Сергій Гармаш у Facebook у понеділок, 3 серпня, за результатами зустрічі з членами делегації.

Популярні статті зараз

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Настя Каменських втекла від Потапа до лісу і стала амазонкою

Пам'ятник загиблій Марині Поплавській розсварив "Дизель шоу" і родичів акторки: "Наруга і посміховисько"

Клопотенко пояснив, як перейти на українську: шість дієвих порад від відомого кулінара

Все новости

"Він (Кравчук – Ред.) озвучував деякі ідеї. Наприклад, дати Донецькій та Луганській областям статус вільних економічних зон", - йдеться в тексті.

Володимир Зеленський 30 липня призначив Кравчука головою делегації України для участі в ТКГ. Своєю чергою, Кравчук заявив про можливі компроміси у ТКГ щодо того, як "управляти ситуацією".

Три часа длилась встреча нашей делегации в Минской ТКГ с Кравчуком. С ним пришел и Витольд Фокин. В каком статусе –...

Geplaatst door Sergiy Garmash op Maandag 3 augustus 2020