Президент України Володимир Зеленський не відвідуватиме Білорусь до стабілізації ситуації в цій країні. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Як повідомив в інтерв'ю "Українському радіо" міністр закордонних справ України, зараз було б необачним оголошувати якісь візити або ініціативи.

Популярні статті зараз

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

На ногах ледь тримається, очі затуманені: п'яна Алла Пугачова осоромилася в Мережі, "Навіщо таке показувати"

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

"Зараз головне завдання - з мінімальними втратами стабілізувати ситуацію в Білорусі і налагодити діалог між білоруською владою і білоруським суспільством. Очевидно для всіх, що цей діалог потрібен", - зазначив він. Дмитро Кулеба

Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: facebook.com/president.gov.ua

Також Дмитро Кулеба нагадав, що в Україні право на мирний протест є безперечним.

"У нас є своя історія. У кожній країні є своя специфіка, і для нас очевидно, що потрібно починати розмовляти і шукати вихід з тієї ситуації, яка зараз склалася в Білорусі", – додав глава МЗС. Дмитро Кулеба

Раніше у посольстві Білорусі в Україні заявили про плани Зеленського відвідати Білорусь під час Форуму регіонів двох країн, який повинен відбутися в місті Гродно 8-9 жовтня. Своєю чергою президент Володимир Зеленський 13 серпня закликав українців відмовитися від відвідування Білорусі у зв'язку з нестабільною ситуацією.