Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став найбільш ефективним міністром, виконавши 32% обіцянок у 2020 році. Загалом Михайло Федоров має на своєму рахунку 52 виконані обіцянки, що є найвищим показником серед усіх міністрів.

Про це повідомили у Мінцифри, спираючись на дані аналітичного центру "Слово і діло".

Михайло Федоров, thedigital.gov.ua
Михайло Федоров, thedigital.gov.ua

Популярні статті зараз

Філіп Кіркоров видерся на дорогу яхту: "Настрій саме такий"

Смачне пісочне печиво: швидкий рецепт, коли хочеться чогось до чаю

ДБР зацікавилося офшором Порошенка: "Подано заяву про ліквідацію"

Кароль на тлі чуток про вагітність здивувала змінами: "Постаріла дуже"

Все новости

Як зазначається, всі обіцянки Федорова рахувалися з моменту призначення 29 серпня 2019 року. Він залишився на посаді міністра після зміни уряду. Серед головних досягнень Мінцифри у 2020 році — запуск мобільного застосунку та єдиного порталу державних послуг Дія.

Цього року також було успішно реалізовано прроєкт - онлайн-платформа з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Її метою є навчити базових цифрових навичок всіх українців. 

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей