Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров став найбільш ефективним міністром, виконавши 32% обіцянок у 2020 році. Загалом Михайло Федоров має на своєму рахунку 52 виконані обіцянки, що є найвищим показником серед усіх міністрів.

Про це повідомили у Мінцифри, спираючись на дані аналітичного центру "Слово і діло".

Михайло Федоров, thedigital.gov.ua
Михайло Федоров, thedigital.gov.ua

Популярні статті зараз

Постаріла Христина Асмус у чоботях для болота показала свої "олівці"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

Як зазначається, всі обіцянки Федорова рахувалися з моменту призначення 29 серпня 2019 року. Він залишився на посаді міністра після зміни уряду. Серед головних досягнень Мінцифри у 2020 році — запуск мобільного застосунку та єдиного порталу державних послуг Дія.

Цього року також було успішно реалізовано прроєкт - онлайн-платформа з цифрової грамотності Дія.Цифрова освіта. Її метою є навчити базових цифрових навичок всіх українців. 

Нагадаємо, що в Україні запровадять електронну реєстрацію місця проживання: як це працюватиме. Уряд має намір запровадити електронну реєстрацію місця проживання

Раніше ми повідомляли, у Британії виявили новий штам коронавірусу, який поширюється швидше: заразилися близько тисячі осіб. У Великій Британії виявили мутований штам коронавірусу. Основною відмінністю якого є те, що він поширюється швидше за свого попередника. Про це заявив міністр охорони здоров’я Меттью Хенкок.

Нагадаємо також, чому не можна носити маску в мороз: пояснення лікарів. За словами лікарів, не потрібно носити маску в мороз. Засіб захисту необхідно використовувати тільки в місцях скупчення людей