2 серпня у день Повітряних Сил Збройних Сил України Президент України Володимир Зеленський привітав особовий склад і ветеранів Повітряних сил ЗСУ з професійним святом. Привітання глави держави опубліковано на сторінці Офісу президента у Facebook.

"Бути льотчиком – це щоденно з гідністю виконувати важливі та відповідальні завдання. Бути льотчиком – це вдень і вночі захищати повітряні кордони нашої держави. Бути льотчиком – це бути гордістю нації", – зазначив він. Володимир Зеленський

Скріншот: facebook.com/president.gov.ua
Скріншот: facebook.com/president.gov.ua

Володимир Зеленський наголосив, що "без миру в українському небі не буде миру та перемоги на українській землі". Також глава держави закликав ушанувати пам’ять полеглих військовослужбовців Повітряних сил. Президент назвав їх янголами-охоронцями на небі, яких ми не маємо права підвести на землі.

Президент України Володимир Зеленський привітав особовий склад і ветеранів Повітряних сил ЗСУ з професійним святом....

Geplaatst door Офіс Президента України op Zaterdag 1 augustus 2020

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Володимир Дантес перейшов на фастфуд, Надя Дорофєєва так погано готує?

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

В Україні вчора, 2 серпня, відзначили день Повітряних Сил Збройних Сил України. Цей день відзначається згідно з Указом Президента від 27 червня 2007 року у першу неділю серпня. Президент України Володимир Зеленський привітав особовий склад і ветеранів Повітряних Сил Збройних Сил України. 

"Шановні воїни Повітряних Сил! Дорогі ветерани! Вітаю вас із Днем Повітряних Сил Збройних Сил України. Українські захисники неба щоденно з гідністю виконують важливі і відповідальні завдання щодо захисту повітряних кордонів держави, в складних умовах здійснюють бойові і навчальні вильоти, вдень і вночі несуть бойове чергування на пунктах управління та аеродромах. Завдяки вашій наполегливій, самовідданій службі Повітряні Сили є потужним видом Збройних Сил України, який спроможний якісно виконувати завдання щодо захисту повітряного простору держави", - наголосив Президент. Володимир Зеленський