Президент України Володимир Зеленський назвав рішення Мінську про передачу вагнерівців Росії, м'яко кажучи, несправедливим, неприйнятним у дружніх міждержавних відносинах.

Про цю інформацію повідомляє Новинар.

"Наслідки цього рішення будуть катастрофічними. Ми розуміємо, що вагнерівці все одно повернуться до свого звичного заняття — поширення війни. Дай Бог, щоб білоруській владі не довелося і на своїй території отримати ще один палаючий знекровлений Донбас, створити який всі ці вагнерівці дуже добре вміють", - написав Володимир Зеленський.

Зазначається, що видача білоруською владою затриманих у Мінську бойовиків ПВК Вагнер Росії — недружній до України крок Білорусі.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Тіна Кароль з глибоким декольте стала справжнім натхненням: "Яка ніжність"

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

Туніс відніс Україну до "червоної" зони і закрив кордони

Все новости

Про це зі свого боку заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов.

За його словами, поверненням вагнерівців Росії Мінськ продемонстрував неповагу до правових процедур і духу двосторонніх відносин.

Київ очікував інше рішення білоруської сторони, оскільки має достатньо доказів участі бойовиків у війні на Донбасі на боці Росії.

Ці докази були передані в Білорусь разом з відправленим українською стороною запитом про видачу вагнерівців, повідомила прес-служба МЗС.

Нагадаємо, що 32 з 33 найманців «ПВК Вагнера», затриманих у Мінську наприкінці липня, повернулися до Росії, повідомили 14 серпня російські державні ЗМІ з посиланням на Генпрокуратуру Росії. Тридцять третій громадянин Росії, який має також білоруське громадянство, залишився на території Білорусі, додали там.

Раніше ми повідомляли, що Лукашенко попередив Росію про "загрозу протестів".