Влада Білорусі під загрозою звільнення збирає держслужбовців на мітинг на підтримку президента Олександра Лукашенка 16 серпня.

Як передає Новинар, про це повідомляє Білоруський портал TUT.BY.

Акція запланована на 12: 00 на площі Незалежності в Мінську.

Відзначається, що при цьому на 14:00 тут плануються масові акції протесту опозиції проти фальсифікації виборів і жорстокості силових органів при придушенні мирних масових акцій.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Гола Настя Каменських знову показала свої труси: "Може краще дитину завести?"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Кравчук допустив "ширше застосування" російської мови на Донбасі: деталі

Все новости

Порталу TUT.BY надійшли сотні повідомлень про примус поїхати на мітинг за Лукашенка від працівників «Белшини», «Інтеграл», Могильовського м'ясокомбінату, Бобруйської «Слов'янки», «Бобруйскагромаш» і десятків інших організацій.

Подібні вимоги також надійшли працівникам сільського господарства, вчителям, вихователям.

Білоруська служба Радіо Свобода також повідомляє про надходження повідомлень від читачів про примус до участі в провладному мітингу. Читачі скаржаться, що їм погрожують звільненням у разі неявки.

На 14.00 неділі 16 серпня в Білорусі запланований «загальногромадянський марш за свободу» на проспекті Незалежності в Мінську, а також в інших містах. Акцію організовують опоненти Лукашенка, які закликають до його відставки, чесних перевиборів і суду над силовиками, які жорстоко били і катували людей.

Нагадаємо, що дружина опозиціонера Цепкало вимушено втекла в Україну.