Перш ніж звертатися до Росії по військову допомогу у боротьбі проти власного народу президенту Білорусі Олександрові Лукашенку слід згадати про долю його колишнього українського колеги Віктора Януковича, якому після цього довелося втікати з країни. 

Про це йдеться в декларації про події в Білорусі, яку ініціювали і прийняли члени Верховної Ради України. Документ опубліковано 16 серпня на сторінці народного депутата від "Слуги народу" Богдана Яременка у Facebook.

Скріншот: facebook.com/bohdan.yaremenko
Скріншот: facebook.com/bohdan.yaremenko

Хочемо застерегти представників білоруської влади - війна з власним народом ніколи не буває переможною. Правити й вести свою країну до процвітання не можна, якщо цей шлях змочений кров'ю незгодних. Також заявляємо, що у боротьбі за свої права білоруси можуть розраховувати на нашу повну симпатію, розуміння та підтримку. Особливо звертаємо увагу де-факто президента Республіки Білорусь Олександра Лукашенка на долю колишнього президента України Віктора Януковича, чиє звернення по допомогу у війні проти власного народу до Російської Федерації призвело до зовнішньої збройної агресії. Білоруська декларація

Зокрема, у так званій Білоруській декларації народні обранці підтримали "прагнення народу Білорусі жити у вільній демократичній правовій державі" й захищати свої права та свободи в спосіб мирного ненасильницького протесту.

Популярні статті зараз

Знайшла заміну Дану Балану: щаслива Тіна Кароль влаштувала романтичну прогулянку зі співаком Ivan NAVI. Відео

Без сертифіката на вихід: нові правила для громадського транспорту, кого чекають подвійні перевірки

Платити за газ по-новому: власників приватних будинків Нафтогаз переводить на інший тарифний план

Обов'язкова вакцинація в Україні: що буде з тими, хто відмовиться

Все новости

Вони висловили співчуття сім'ям, близьким і друзям загиблих, а також побажали якнайшвидшого одужання всім потерпілим.

Нардепи засудили насильство над демонстрантами з боку силовиків режиму "де-факто президента Білорусі Олександра Лукашенка".

Скріншот: facebook.com/bohdan.yaremenko
Скріншот: facebook.com/bohdan.yaremenko

#уходи! Заява про події в Білорусі Ми, народні депутати України, члени парламентської фракції політичної партії “Слуга...

Geplaatst door Богдан Яременко op Zondag 16 augustus 2020

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"