Сьогодні зранку, 17 серпня, на Мінський завод колісних тягачів, де протестують робітники, прилетів президент Білорусі Олександр Лукашенко. Перебуваючи там, він заявив, що страйки й протести не є для нього великою проблемою.

"Знаю, попри те, що деякі бродять… Ну 150 на якомусь підприємстві, навіть 200 людей - погоду не роблять, по-перше. По-друге, треба розуміти, що "поганий" президент тримав зайву кількість, щоб людей не викидали на вулицю. Виходити треба з цього. Хто хоче працювати, нехай працює. Не хочуть працювати - що ж, ми їх не змусимо"., - сказав Лукашенко. 

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Тривалий час Лукашенко не виходив до робітників, а робив свої перші заяви, перебуваючи в оточенні невеликої групи людей. Проте згодом, за повідомленнями білоруських ЗМІ, президент все ж вийшов до людей.

Судячи з відео у соцмережах, він стояв перед натовпом, який кричав йому "Уходи!". На це він відповів: "Дякую, відповідаю на ваше запитання. Можете ще покричати". Видання TUT.by і низка інших білоруських ЗМІ також цитують інший фрагмент діалогу Лукашенка із робітниками:

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Наталія Могилевська в цікавому положенні розляглася на підлозі: "Будеш...?"

Регіна Тодоренко показала свій перекус з хліба і шинки: "Мій графік божевільний"

Все новости

"Ви говорите про несправедливі вибори і хочете провести справедливі?", - запитав президент у натовпу. У відповідь на "Так!" Лукашенко продовжив: "Ми провели вибори. Поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде".

Сьогодні, за планами противників Олександра Лукашенка, у Білорусі має розпочатися загальнонаціональний страйк. Станом на ранок відомо, що страйкувати почали працівники низки підприємств.