Сьогодні зранку, 17 серпня, на Мінський завод колісних тягачів, де протестують робітники, прилетів президент Білорусі Олександр Лукашенко. Перебуваючи там, він заявив, що страйки й протести не є для нього великою проблемою.

"Знаю, попри те, що деякі бродять… Ну 150 на якомусь підприємстві, навіть 200 людей - погоду не роблять, по-перше. По-друге, треба розуміти, що "поганий" президент тримав зайву кількість, щоб людей не викидали на вулицю. Виходити треба з цього. Хто хоче працювати, нехай працює. Не хочуть працювати - що ж, ми їх не змусимо"., - сказав Лукашенко. 

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Тривалий час Лукашенко не виходив до робітників, а робив свої перші заяви, перебуваючи в оточенні невеликої групи людей. Проте згодом, за повідомленнями білоруських ЗМІ, президент все ж вийшов до людей.

Судячи з відео у соцмережах, він стояв перед натовпом, який кричав йому "Уходи!". На це він відповів: "Дякую, відповідаю на ваше запитання. Можете ще покричати". Видання TUT.by і низка інших білоруських ЗМІ також цитують інший фрагмент діалогу Лукашенка із робітниками:

Популярні статті зараз

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Крижані дощі та мороз: найближчими днями Україну накриє холодний антициклон

Два рази по 4 дні: українцям обіцяють довгі вихідні, новий календар свят

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Все новости

"Ви говорите про несправедливі вибори і хочете провести справедливі?", - запитав президент у натовпу. У відповідь на "Так!" Лукашенко продовжив: "Ми провели вибори. Поки ви мене не вб'єте, інших виборів не буде".

Сьогодні, за планами противників Олександра Лукашенка, у Білорусі має розпочатися загальнонаціональний страйк. Станом на ранок відомо, що страйкувати почали працівники низки підприємств.