Президент Володимир Зеленський провів закриту нараду з керівниками розвідувальних органів України, очільниками силових структур, а також головами низки обласних державних адміністрацій у зв'язку з різким загостренням ситуації у Республіці Білорусь.

Про це інформує пресслужба Глави Держави. 

Під час наради, згідно з повідомленням Офісу президента, була детально проаналізована як внутрішньополітична ситуація у самій Білорусі, так і численні зовнішні чинники, які можуть вплинути на розвиток післявиборчих подій.

Володимир Зеленський, фото: president.gov.ua
Володимир Зеленський, фото: president.gov.ua

"Глава держави зазначив, що події у цій країні можуть суттєво вплинути на Україну", - зазначили у пресслужбі.

Популярні статті зараз

Українцям розповіли, як можна збільшити розмір пенсій за рахунок підробітків у минулому

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Школи, транспорт та ресторани: в Україні запрацювали нові правила карантину, що варто знати

На ногах ледь тримається, а хоче помолодшати: 72-річна Алла Пугачова змінила колір волосся та зробила пластику

Все новости

Також була проведена оцінка всіх можливих сценаріїв подальшого розвитку внутрішньополітичного загострення у сусідній країні, включно з "різними типами ескалації, з огляду на так звані "гібридні типи світових конфліктів".

"Крім того, був проведений аналіз ризиків безпосередньо для України, які виникають у зв'язку з тим чи іншим розвитком ситуації. За підсумками зустрічі зроблені відповідні висновки та дані розпорядження", - йдеться у повідомленні пресслужби Президента.

Варто нагадати, білоруський лідер Олександр Лукашенко у суботу заявив, що Росія "при першому запиті" надасть всебічну допомогу щодо забезпечення безпеки Білорусі, у разі зовнішніх військових загроз.

Президент України Володимир Зеленський провів закриту нараду з керівниками розвідувальних органів України, очільниками...

Geplaatst door Офіс Президента України op Maandag 17 augustus 2020

https://www.facebook.com/president.gov.ua/posts/2098528540292002