Президент Володимир Зеленський ввів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі (ТКГ) з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Вітольда Фокіна. Відповідний указ № 327/2020 Глава держави підписав 18 серпня 2020 року.

Згідно з указом президента, прем'єр-міністра України у 1990-1992 роках Вітольда Фокіна призначено першим заступником глави делегації (за згодою).

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

"Президент Володимир Зеленський увів до складу делегації України для участі в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі (ТКГ) Прем'єр-міністра України в 1990-1992 роках Вітольда Фокіна. Відповідний указ № 327/2020 Глава держави підписав 18 серпня 2020 року. Згідно з документом, Володимир Зеленський визначив Вітольда Фокіна першим заступником глави делегації (за згодою).", - йдеться у повідомленні Офісу президента України. Офіс президента

28 липня стало відомо, що другий Президент України Леонід Кучма залишає роботу в ТКГ. Його місце зайняв перший Президент України Леонід Кравчук - відповідний указ підписав Володимир Зеленський, визначивши його главою делегації. 30 липня 86-річний Кравчук заявив, що погодився очолити українську делегацію в ТКГ.

Популярні статті зараз

Перепад в 10 градусів: холодні ночі та спекотні дні, прогноз погоди на 15 Вересня

Не чекайте паперову платіжку: "Нафтогаз" роз'яснив споживачам, як платити за газ правильно

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

Мінімальна пенсія 2500 грн: названа категорія, якій підвищать виплати з 1 жовтня

Все новости

Скріншот: Офіс президента / Телеграм
Скріншот: Офіс президента / Телеграм

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"