Розмір пенсій в Україні збільшать вже до кінця 2021 року

Стало відомо, що скоро пенсії знову трохи зростуть, але не варто чекати великої надбавки, адже все буде залежати від трудового стажу і віку. Про це розповідається на сторінці "Пенсійного фонду України" в "Facebook".

Ще 1 липня було реалізовано перше обіцяне підвищення у розмірі 100 гривень для тих, хто не потрапили під індексацію 1 березня цього року. Крім цього збільшили пенсії за віком та інших пенсійних надбавок, що відбулося у зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму.

Друге підвищення заплановане на жовтень цього року, пенсіонери яким виповнилося 75 років, зможуть отримати надбавку 400 гривень. Це означає що мінімальна пенсійна виплата збільшиться з 2,2 тис.до 2,5 тис. грн. Але така пенсія буде тільки у тих, у кого трудовий стаж стартує від 30 років - це для жінок, а для чоловіків від 35 років. У всіх інших пенсіонерів, виплати залишаться на колишньому рівні - це 1 854 гривень.

Популярні статті зараз

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

"Це мій коханець": суддя проєкту "Співають всі", Наталія Могилевська, познайомила Влада Яму з новим бойфрендом

Стало відомо, хто в жовтні отримає надбавки до пенсії

В Україні подешевшають цукор, хліб і соняшникова олія

Все новости

А ось з грудня цього року відбудеться третє підвищення. Воно настане після того, як мінімальна заробітна плата зросте з 6 000 грн до 6 500 грн, тоді пенсії для людей від 65 років додадуть, це при наявності стажу 30 для представниць жіночої статі та 35 для чоловіків. Тобто, пенсія виростить з 2400 до 2600 грн — це 40% від МЗП з 6500 грн.

Звичайно, є деякі нюанси які можуть коригувати призначений план, але поки влада не говорила про будь-які зміни.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді прийняли рішення про зниження вартості електроенергії для споживачів з жовтня 2021 року.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону українці можуть залишитися без субсидій через відсутність грошей у бюджеті.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону в деяких містах тариф на газ може зрости на 70%.