Країна сумує

У цей день, 17 серпня, одні з кращих українських виконавців - Кузьма Скрябін (Андрій Кузьменко), міг відзначити своє 53-річчя, якби не ДТП у 2015 році, яке стало для нього смертельним.

Всі колеги, друзі та фанати Скрябіна 17 серпня завжди влаштовують день пам'яті, щоб згадати всі найкращі спільні моменти під його творчість. Однією з цих людей була Ірина Білик, яка вирішила опублікувати звернення до Кузьми Скрябіну на своїй сторінці в Instagram.

Співачка опублікувала фотографію Кузьми й написала під нею наступні слова: "Андрій....гуляли б сьогодні.... 53 було б... Друже, не знав ти, що так буде все... З днем народження!".

Ірина була знайома з Андрієм ще до того, як він став роз'їжджати по гастролях. Саме Білик посприяла його стрімкому зростанню як виконавця, одного разу взявши Скрябіна на розігріви під час свого туру. 

Сама Ірина Білик завжди дуже тепло ставилася до Кузьми, адже він був дуже щирою і простою людиною. Коли їй повідомили жахливу новину про його смерть вона довго не могла повірити в те, що відбувається.

Популярні статті зараз

МакЅім, Легкоступова, Ольга Зарубіна: Алла Пугачова ламала долі конкурентів одним дзвінком, скандальні подробиці

10 пенсій за один раз: Пенсійний фонд озвучив умови, хто отримає гроші

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

В Україні вибірково підвищать мінімальну пенсію до 3000

Все новости

Кожен раз коли вона згадує про Скрябіна на її очах з'являються сльози, адже він не заслуговував такої долі та був прекрасною людиною.

Шанувальники підтримали співачку в її почуттях, адже вони відчувають те ж саме до цієї події та не можуть зронити ні слова, адже ллються в такі моменти тільки сльози.

Нагадаємо, раніше Новинар повідомляв про те, що в уряді прийняли рішення про зниження вартості електроенергії для споживачів з жовтня 2021 року.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону українці можуть залишитися без субсидій через відсутність грошей у бюджеті.

Також раніше Новинар повідомляв про те, що після початку опалювального сезону в деяких містах тариф на газ може зрости на 70%.