Екс-мер Слов’янська, яку звинувачують у сепаратизмі, Неля Штепа прийняла рішення знову балотуватися на посаду міського голови.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє Громадянська мережа ОПОРА.

Реклама її політсили Партії миру і розвитку та агітаційні борди з її обличчям з’явилися на вулицях містах.

Варто відзначити, що у партії немає контактів і представництва.

Популярні статті зараз

Maruv скинула одяг і залишилася в одному ліфчику і трусах: "Роздягайся вже повністю"

Дженіфер Лопес видряпалася на стіл у пікантній позі і засвітила зайве: "Не намагалася приховувати"

Курс валют: долар зріс у ціні, а євро здешевшало

Фреймут на "Танцях з зірками" розлютилася на Кухар і відправила її каятися: "Ти б пішла..."

Все новости

Агітація Штепи на білбордах написана російською мовою, що є порушенням закону. В Україні реклама повинна видаватися українською мовою відповідно до статті 32 закону Про забезпечення функціонування української мови як державної.

"Така політична реклама може мати ознаки передчасної агітації. Вести передвиборчу агітацію можна з наступного дня після того, як партію або кандидата буде зареєстровано – про це свідчить стаття 52 Виборчого кодексу. І зараз виявляється ситуація, коли офіційно кандидат не зареєстрований, а політична реклама від цього імені вже ведеться" , – сказала координатор спостережень ОПОРА за виборами в Донецькій області Наталія Боровська.

Remote file

Нагадаємо, що у 2014 році Штепа була затримана за підозрою в сепаратизмі. Під час суду вона заявила, що закликала президента РФ Володимира Путіна ввести війська в Слов’янськ і нібито захистити її від тиску бойовиків.

Прокуратура Харківської області вимагала для Штепи довічного ув’язнення, але в 2017 році суд випустив її під домашній арешт.

Також нагадаємо, що Штепа отримала понад €3 тис. від України за рішенням Європейського суду з прав людини Штепа за порушення права на свободу.

Раніше ми повідомляли, що Зеленський призначив Фокіна першим заступником Кравчука у ТКГ по Донбасу.