Які глобальні зміни відбудуться цієї осені?

З 1 жовтня субсидія "всохне" на 50%, але влада заспокоїла громадян і підмітила, що скорочення субсидій не буде. З 1 жовтня прибирають тільки "карантинну норму", яка вводилася для того, щоб допомогти населенню в період карантину через відсутність роботи і як наслідок доходів. Якщо карантин знову посилиться, то ці 50% введуть назад.

Також, починаючи з 1 жовтня у зв'язку з нововведенням деяких нових принципів щодо тарифікації електроенергії, вартість світла зменшиться для 80% українців.  Починаючи з 1 жовтня для громадян, які використовують менше 250 кВт-год/місяць, платитимуть 1,44 грн/ кВт-год. Всі інші будуть платити по 1,68 грн за кВт-год.це рішення було прийнято Кабміном в постанові № 859, 11 серпня цього року.

Крім усього іншого, є приємні новини для пенсіонерів віком 75-80 років, які отримають додаткові виплати у вигляді щомісячної надбавки 400 гривень до пенсії. Але на гроші зможуть розраховувати тільки ті, у кого достатньо страхового стажу і розмір пенсії з урахуванням надбавок не досягає середньої заробітної плати. Ці виплати введуть вже 1 жовтня.

Зазначимо, що вже набув чинності закон про податкову амністію. З 1 вересня 2021 по 31 Серпня 2022 можна задекларувати свої доходи, які проходили повз державну скарбницю. Це нововведення було зроблено з метою підняти економіку країни, а також підвищити конкуренцію на ринку.

Популярні статті зараз

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

На 200 грн більше у кожного: в Україні підвищують прожитковий мінімум, що буде з пенсіями та пільгами

34 000 грн з кожного порушника: українців попередили про швидке введення нових штрафів, за що покарають

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Раніше писав Новинар, Кабмін підняв стипендії студентам, хто, коли і скільки отримає?.

Нагадаємо, що зафіксував граничний розмір абонплати за комуналку: які чекати платіжки.

До слова, стало відомо, українці можуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати.