Якими будуть ціни на основні продукти?

Зокрема, знижка на соняшникову олію в супермаркетах досягає 15%. На ринках соняшникова олія вже продає за 50 гривень за літр, хоча ще недавно в супермаркеті вона коштувала по 60 гривень за літр. Надалі очікується зниження цін на олію до 20%. Крім того, в жовтні повинен подешевшати цукор. Не виключаю, що до кінця року ціна на цукор може знизиться на 20-25% через гарний урожай.  Про це розповів економічний експерт Олексій Дорошенко, повідомляє ГолосUA.

Популярні статті зараз

Скоро стане делікатесом: в Україні стрімко дорожчає сало, нові ціни

Пенсія 7800 грн: Кабмін затвердив категорії громадян, яким підвищать виплати з 1 січня 2022 року

Штраф 510 грн: за що українцям прийдеться заплатити з 1 жовтня

В Україні змінять правила виплати пенсій для жінок у віці від 60 років

Все новости

Вже в жовтні повинна зменшитися вартість цукру. При цьому до кінця року продукт може впасти в ціні аж на 20-25%. Причина-хороший урожай.

Також повинен подешевшати хліб. "Новий збір врожаю більшості культур у всьому світі показує, що він буде дуже хорошим. Україна повинна поставити рекорди. Тому буде знижуватися ціна на зерно, тому ціна хліба і хлібобулочних виробів повинна знизитися", - пояснює Дорошенко.

При цьому інфляція в Україні перекреслила всі розумні межі. За словами експерта, вона буде понад 10%. "У прогноз закладалося 5% зростання, але інфляція вже переступила 7%. Інфляція зараз неконтрольована в більшості країн світу", - додав фахівець.

Раніше писав Новинар, Кабмін підняв стипендії студентам, хто, коли і скільки отримає?

Нагадаємо, що зафіксував граничний розмір абонплати за комуналку: які чекати платіжки.

До слова, стало відомо, українці можуть отримувати пенсії родичів, яких немає в живих: кому покладені такі виплати.