Про це Андрій Пальчевський заявив в інтерв'ю телеканалу 112 Україна.

«Зустрічався з батьками дітей із особливими потребами. Обурений, що батькам таких дітей не платять з державного або міського бюджету соціальну допомогу. Мама з бабусею, які виховують хлопчика з особливими потребами мені розповіли, що щомісяця платять по 12 500 грн. за навчання дитини у приватній школі. А це дуже велика сума. Вони мені розповіли, що все продали, щоб дитина могла навчатися і розвиватися. Невже з двохмільярдного бюджету нашого міста не можна виділити кошти на забезпечення дітей з особливими потребами? Адже це ж копійки в порівнянні з масштабами крадіжок на ремонті і будівництві доріг!», - сказав Андрій Пальчевський.

Громадський діяч зазначив, що в усьому світі батькам дітей з особливими потребами надається соціальна допомога від держави.

«А у нас тільки на паперах діє інклюзивна освіта. На ділі мама з бабусею продають з дому меблі, щоб забезпечити дитину з особливими потребами. У той час як в міських бюджетах нашої країни розкрадається до 30% грошей », - заявив Пальчевський.

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Розпатлана Настя Івлєєва не відійшла від похмілля після новорічної ночі: "Елджей номер два"

Солістка групи "The Hardkiss" Юлія Саніна поділилася головним секретом своєї краси

Все новости

Нагадаємо, 1 липня було зареєстровано політичну силу «Перемога Пальчевського», лідером якої є Андрій Пальчевський. Згідно з дослідженням Центру Разумкова – Пальчевський головний конкурент Володимира Кличка на прийдешніх виборах мера Києва.