Президент Володимир Зеленський залишився дуже задоволеним роботою першого президента Леоніда Кравчука у Тристоронній контактній групі по Донбасу. Про це він сказав у четвер журналістам під час поїздки на Херсонщину.

"Я вважаю, що наша Тристороння контактна група повністю відродила "мінські" засідання, я вважаю, вони вдихнули... у "Мінськ" життя. Це я вважаю... я говорю про той момент, коли там був ще Леонід Кучма. В цілому, зараз, я дуже задоволений Леонідом Кравчуком", - сказав Президент. Володимир Зеленський

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук

Глава держави зазначив також, що вже місяць бойових поранень і бойових жертв на фронті нема, і назвав це "великим досягненням".

Популярні статті зараз

Тарас Цимбалюк напоїв свою кохану і повалив її на підлогу: "Потрібно повторити"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Дружина Тищенка зі "Слуги народу" привернула увагу ногами у шпагаті: "Вперше за 8 років"

Тіна Кароль без трусів позбавила людей дару мови: "Повний уля ля, ну навіщо..."

Все новости

"Ми постійно повинні зустрічатись, нехай у відеоформаті через COVID-19, поки у "мінському процесі", але ми повинні зустрічатися, щоб ця конструкція не розвалилась. Це дуже складно", - додав Глава держави. Володимир Зеленський

Згідно з інформацією ОБСЄ, учасники Тристоронньої контактної групи на засіданні 19 серпня дійшли згоди, що "заходи щодо посилення режиму припинення вогню" на Донбасі успішно діють, проте не змогли обговорити питання порядку денного, спрямовані на імплементацію "мінських угод".

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"