Колишнього радника президента США Дональда Трампа Стіва Беннона та ще трьох інших чоловіків заарештували і звинуватили в шахрайстві у звʼязку з кампанією по збору коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Про це повідомляє CNN.

Повідомляється, що чотирьох фігурантів провадження звинувачують у тому, що вони витратили на особисті потреби сотні тисяч доларів, які виділили на будівництво. За даними прокурорів, в цілому в рамках кампанії We Build The Wall зібрали понад $25 мільйонів.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Всі ці гроші організатори кампанії обіцяли направити на будівництво стіни, проте насправді витратили сотні тисяч доларів на свої особисті цілі. Директор зі стратегічних комунікацій Білого дому Алісса Фарах відмовилася коментувати звинувачення.

Популярні статті зараз

Тринадцята пенсія для "обраних": кому пропонують зробити позачергові виплати та яким коштом

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

Мінімальна пенсія 2600 грн для "обраних": у кого зростуть виплати з 1 грудня

67 копійок за кіловат: українцям розповіли, як можна платити менше за електрику

Все новости

Стів Беннон є американським бізнесменом, інвестиційним банкіром, консервативним ідеологом та головним менеджером виборчої команди Дональда Трампа. Після обрання Трампа президентом деякий час був головним радником та стратегом, членом Ради національної безпеки США. 5 квітня 2017 Трамп вивів його зі складу РНБО, а у серпні 2017 звільнив з посади радника.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"