Колишнього радника президента США Дональда Трампа Стіва Беннона та ще трьох інших чоловіків заарештували і звинуватили в шахрайстві у звʼязку з кампанією по збору коштів на будівництво стіни на кордоні з Мексикою.

Про це повідомляє CNN.

Повідомляється, що чотирьох фігурантів провадження звинувачують у тому, що вони витратили на особисті потреби сотні тисяч доларів, які виділили на будівництво. За даними прокурорів, в цілому в рамках кампанії We Build The Wall зібрали понад $25 мільйонів.

Дональд Трамп
Дональд Трамп

Всі ці гроші організатори кампанії обіцяли направити на будівництво стіни, проте насправді витратили сотні тисяч доларів на свої особисті цілі. Директор зі стратегічних комунікацій Білого дому Алісса Фарах відмовилася коментувати звинувачення.

Популярні статті зараз

Maruv в купальнику стала порнозіркою, прийнявши улюблену позу: "Солодка ..."

Оголена Полякова змусила доньку фотографувати її сідниці: "Оля, це непристойно"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

Стів Беннон є американським бізнесменом, інвестиційним банкіром, консервативним ідеологом та головним менеджером виборчої команди Дональда Трампа. Після обрання Трампа президентом деякий час був головним радником та стратегом, членом Ради національної безпеки США. 5 квітня 2017 Трамп вивів його зі складу РНБО, а у серпні 2017 звільнив з посади радника.

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"