Міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що не виключає можливість військового конфлікту в країні. Він також порівняв білоруських військових з вартовими.

Слова міністра наводить видання "Наша Нива".

"Страшенно не хочеться цього робити, але це обов'язок вартового, це борг нас з вами - армії. Може, деякі цього хочуть, щоб потім нас, мене, звинуватити у геноциді проти власного народу, тому що коли застосовується зброя, гинуть мирні люди. Так, це все зрозуміло, так, ми, можливо, увійдемо в громадянську війну, ціна людського життя втрачає ціну з кожним днем. Це жахливо. Не виключено, що може бути і військовий конфлікт, на сьогодні це вже реальність.", - вважає глава міноборони Білорусі. Віктор Хренін

Протести у Білорусі
Протести у Білорусі

Експерт Українського інституту політики (УІП) Микола Спиридонов вважає, що самі вибори в Білорусі сюрпризу не піднесуть - Лукашенко буде переобраний. Але неприємності у нього можуть початися після виборів - на стадії їх визнання, пише "World.Comments.ua".

Популярні статті зараз

Польща значно скоротила видачу віз українцям: кому надали пріоритет

Микита Добринін показав, з ким він проводить час за спиною Даші Квіткової: "Клубок щастя"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

"У Лукашенко зараз - найнервовіша ситуація за весь час його президентства, - зазначає експерт УІП. - Головний опонент - Тихановська - збирає масштабні мітинги. З Росією, судячи з усього, білоруський президент посварився по-справжньому. Є версія, що вони договірняк розігрують із затриманням "вагнеровців". Але в РФ з цього приводу навіть Радбез збирався. занадто складна п'єса, занадто багато дійових осіб і нервових заяв - як для договорняка. Так що на тлі прохолодних відносин із Заходом, схоже, у Лукашенка зіпсовані відносини ще й з РФ ".

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Раніше ми повідомляли, що у "Слузі народу" звернулися до Лукашенка: чекає доля Януковича

Нагадаємо також, Лукашенко заявив про військових на кордоні Білорусі: реакція НАТО