Глава МЗС Молдови Олег Цуля прибуде з офіційним візитом до Києва у вівторок, 4 серпня. Заплановано зустріч з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою. Відповідне оголошення з’явилося на сайті міністерства закордонних справ України.

"У вівторок, 4 серпня, міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Олег Цуля відвідає Україну з робочим візитом, під час якого зустрінеться з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що на зустрічі міністри скоординують взаємну підтримку суверенітету і територіальної цілісності України і Молдови, включно зі взаємодією у міжнародних організаціях, як ООН, ОБСЄ, Рада Європи.

Скріншот: facebook.com/UkraineMFA
Скріншот: facebook.com/UkraineMFA

Крім того, заплановано обговорення питання зміцнення регіональної безпеки, збільшення обсягів двосторонньої торгівлі, спрощення процедур перетину державного кордону громадянами обох країн.

Популярні статті зараз

Катя Кухар в купальнику розсунула ноги, показавши дещо цікаве: "Рибка в океані"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

Дружина Дзідзьо показала, як плюскається у морі зі смуглявими красенями: поки чоловік пече пампухи

Порнозірка запросив капітана збірної Росії з футболу: "Він мій!"

Все новости

Підготовку візиту цього тижня раніше підтверджував заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар. 

За підсумками зустрічі, глави зовнішньополітичних відомств України і Республіки Молдова зроблять заяви для преси. Пряма трансляція заяв Дмитра Кулеби та Олега Цулі очікується об 11.30 на сторінці МЗС України у Facebook.

У вівторок, 4 серпня, міністр закордонних справ та європейської інтеграції Республіки Молдова Олег Цуля відвідає Україну...

Geplaatst door Міністерство закордонних справ України / MFA of Ukraine op Maandag 3 augustus 2020