Європейський суд із прав людини (ЄСПЛ) призначив забезпечувальні заходи через госпіталізацію російського опозиційного політика Олексія Навального в лікарню швидкої допомоги №1 у місті Омську.

Як передає Новинар, це рішення опубліковане на сайті суду.

Суд зобов’язав російську владу надати дружині Олексія Навального, Юлії Навальній, медичну карту чоловіка, допустити до нього його лікаря і проінформувати суддів про лікування політика.

Зазначимо, що зранку 22 серпня Навального перевели до берлінської клініки «Шаріте».

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Польща значно скоротила видачу віз українцям: кому надали пріоритет

Притула і його ексдружина відреагували на чутки про насилля у сім'ї: "Читав цю дічь..."

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

Олексій Навальний із 20 серпня перебував у реанімації в омській лікарні: йому стало зле під час рейсу Томськ – Москва, пасажирський літак екстрено посадили в Омську. Політик перебуває в комі. Його діагноз невідомий.

Увечері 21 серпня лікарі лікарні в Омську дозволили відправити Олексія Навального на лікування до Німеччини. Цей дозвіл був отриманий після чергового консиліуму, в якому брали участь лікарі з Німеччини.

Літак із Німеччини прибув до Омська в першій половині дня 21 серпня. Його надіслала організація Cinema for Peace Foundation, у 2018 році вона таким же чином доставила до Німеччини учасника Pussy Riot Петра Верзилова, у якого німецькі лікарі виявили ознаки отруєння. Після приземлення Навального повинні повезти в клініку Charite.