Президент США Дональд Трамп висловив побоювання, що результати виборів у листопаді не стануть відомі навіть через декілька тижнів після дня волевиявлення.

Як передає Новинар, про цю інформацію повідомляє «Голос Америки».

«Результати цих виборів будуть невідомі, на мою думку, протягом тижнів, місяців, а, можливо, взагалі ніколи. Можливо, знадобляться роки, а можливо, вони ніколи не стануть відомими, бо після того, як мине перший тиждень після виборів, уже нічого невідомо», – заявив президент США у виступі перед консервативним об’єднанням «Рада національної політики» 21 серпня.

Трамп і раніше заявляв про ризики для процесу голосування в країні, зокрема через те, що цього року, з огляду на пандемію, ще більшого поширення набуде голосування поштою.

Популярні статті зараз

Платіть вполовину дорожче або відключать газ: українців стали переводити на нові газові тарифи

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Накопичити більше стажу не вийде: українців хочуть змусити раніше виходити на пенсію

300 грн в одні руки: Кабмін призначив додаткові щомісячні виплати певній категорії пенсіонерів

Все новости

У США, як з боку адміністрації Трампа так і з боку опозиційної Демократичної партії США висловлюються побоювання, що вибори восени будуть проблемними.

Президент США принципово виступає проти голосування поштою, заявляючи, що воно є незахищеним і призведе до фальсифікації результатів виборів. Натомість критики закидають адміністрації Трампа умисне створення кризи в Поштовій службі США напередодні виборів через реформу служби. Тривалий час робота Поштової служби ускладена, спостерігаються помітні затримки доставки тощо.

Нагадаємо, що Трамп назвав Путіна “шахістом світового класу”.

Раніше ми повідомляли, що Байден став офіційним кандидатом у президенти США.