Росія блокує створення моніторингової місії в Криму, тему якої вже тривалий час, від окупації Росією українського півострова, піднімає Україна.

Як передає Новинар, про це заявила в ефірі Радіо Свобода перша заступник Міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Як сказала Джапарова 22 серпня, ця ідея і необхідність роботи постійної або тимчасової моніторингової місії міжнародних організацій з самого 2014 року так чи інакше піднімається, просувається і озвучується. Інший момент «це "стіна, яка називається "Російська Федерація", звернула увагу Джапарова.

"Я просто поясню, що для України принципово (і це нормально), що будь-яка моніторингова місія повинна заїжджати в Крим згідно з українським законодавством як в частину України. Росія на таке формулювання не згодна".

Популярні статті зараз

Напівгола Оля Цибульська в короткому топіку "пірнула" в ліжко: "Як на першому побаченні"

Тіна Кароль з глибоким декольте стала справжнім натхненням: "Яка ніжність"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

"Зустріла президента": киянка засвітила інтимну зону перед Зеленським (відео скандалу 18+)

Все новости

Заступник глави МЗС звернула увагу, що порушники порядку в'їзду на територію окупованого українського Криму будуть прагнути приховати це, але для діяльності Моніторингової місії така поведінка буде неможливою.

"Тому, очевидно, Росія буде шукати різних аргументів, декларуючи, що вони чекають всіх в Крим (ми чуємо це скрізь, що «Приїжджайте до нас в гості в Крим — ми Вам все покажемо і розповімо». Штудман з'їздив туди. Його ФСБ за руку водила на всі зустрічі. І ми розуміємо, що адекватне сприйняття ситуації з ескортом ФСБ досить складно сформувати. Тому, на жаль, Росія блокує …", - сказала Джапарова.

І на питання, Чи означає Це, що ймовірна моніторингова місія потрапить в окупований Крим не скоро, вона відповіла: «і місія туди, як на «територію Російської Федерації», як наполягають російські чиновники, політики і дипломати, не потрапить».

Нагадаємо, що кримчани відмовляються служити в армії РФ.

Раніше ми повідомляли, що активісти запустили прапор України над Кримом.