Названо групи ФОП, які позбудуться спрощених правил сплати податків

Народні обранці мають намір найближчим часом змінити правила для всіх груп фізичних осіб-підприємців. Деяким категоріям мають намір спростити режим роботи й водночас іншим введуть нові правила, які будуть більш жорсткими. Інформацію ділиться Тудей.

До Верховної Ради на розгляд був направлений законопроєкт, автором якого стали народні обранці від фракції "Слуга народу". Вони висунули пропозицію доповнити перелік видів господарської діяльності, які заборонені для роботи за спрощеною системою оподаткування.

Виходячи з нового законопроєкту, з категорії ФОП-єдинників, які платять єдиний податок, мають намір «викреслити» оптових торговців, рієлторів, інтернет-провайдерів, лікарів, медичні клініки, аптеки та будівельників.

Якщо ж даний документ набере чинності, то працювати в рамках першої та другої групи не зможуть фізичні особи-підприємці, які займаються оптовою торгівлею і посередництвом, оцінкою нерухомості, рієлторськими послугами, приватною медичною практикою, будівельними та ремонтними роботами, а також надають послуги з надання доступу до Інтернету, торгують ліками, побутовими приладами, підакцизними товарами, ювелірними виробами, хутряними одягом і секонд-хендами та поширенням лотереї.

Автори законопроєкту мають намір збільшити поріг доходу для третьої групи фізичних осіб до 3 000 мінімальних заробітних плат. Разом з тим народні депутати запропонували скасувати тотальне введення реєстраторів розрахункових операцій для першої, другої та четвертої груп фізичних осіб-підприємців.

Популярні статті зараз

Штраф 340 грн тільки початок: українцям готують нове покарання, за що доведеться платити

Кому 23 000, а кому всього 406 грн: в Україні підняв пенсії, кому пощастило на кругленькі суми

Вже торкнулося мільйонів: фахівці назвали дату нової хвилі епідемії коронавірусу в Україні

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Все новости

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, які податки доведеться платити українцям, якщо президент підпише законопроєкт.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли в якому випадку за борги по комуналці можуть виселити з житла.

Ще писав Новинар, що для нарахування пенсійних виплат важливий не тільки страховий стаж, а ПФУ показали формулу розрахунку пенсії.