Кандидат на виборах президента Білорусі Світлана Тихановська, яка зараз вимушено перебуває в столиці Литви Вільнюсі, 24 серпня зустрінеться із заступником держсекретаря США Стівеном Біганом.

Як передає Новинар, за офіційними повідомленнями американської сторони, зустріч відбудеться на знак участі США в пошуку мирного вирішення конфліктної ситуації після президентських виборів у Білорусі.

За даними МЗС Литви, Біган також зустрінеться з міністрами оборони та закордонних справ Литви, щоб обговорити ситуацію в Білорусі та двосторонні та оборонні питання. Пізніше Біган відправиться в Росію.

Нагадаємо, що 9 серпня в Білорусі відбулися вибори президента, які ні опозиція, ні міжнародне співтовариство не визнали вільними і справедливими. ЦВК Білорусі оголосила переможцем виборів чинного президента Олександра Лукашенка, який балотувався на шостий термін поспіль, набравши 80,1% голосів, його головна суперниця Світлана Тихановська — 10,1%. З тих пір Білоруссю котиться хвиля протестів, включаючи страйками на деяких підприємствах.

Популярні статті зараз

Микита Добринін ощасливив Дашу Квіткову на очах у публіки

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Депутатку "спіймали" на інтимному листуванні з дівчиною: "Хотіла б зараз бути поряд з вами"

Лукашенко знову звинуватив Захід і Україну в “розпалюванні заворушень”

Все новости

МВС Білорусі повідомило про понад 7000 затриманих під час придушення протестів загинули три людини.

Нагадаємо, що на думку Лукашенка протести в Білорусі йдуть за сценарієм кольорових революцій.