В Україні планують скасувати касові апарати

Верховна Рада на позачерговому засіданні, яке відбулося 17 грудня, не включила на розгляд законопроєкт про відстрочку обов'язковий касових апаратів для фізичних осіб-підприємців. Про це говориться на офіційному сайті Верховної Ради.

У документі йшлося про те, щоб відстрочити введення обов'язкових касових апаратів для ФОП, які є платниками єдиного податку другої-четвертої груп.

Як стало відомо, лише 102 народних обранців проголосувало за включення даного питання на повістку, при тому, що необхідна кількість голосів має становити 226.

Головними ініціаторами даного законопроєкту виступали народні обранці фракцій "За майбутнє" і "Довіра", а також кілька депутатів, які представляють партію «Слуга народу», «Батьківщина» і "Опозиційна платформа — за життя".

Як нам відомо, з першого січня наступного року діятиме закон, згідно з яким використання касових апаратів стане обов'язковим для всіх ФОП, які проводять розрахункові операції. Винятком є лише ті ФОП, які не проводять даних операцій.

Популярні статті зараз

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Перерахунок пенсій "заднім" числом: названо категорії кого торкнеться

Навіть одягнутися забула: Настя Каменських показала наскільки її замучив Потап

Все новости

Варто відзначити, що в даному законопроєкті порушувалися тему і скасування військового збору. Авторами проєкту було запропоновано скасувати відрахування в розмірі 1,5% військового збору. Як відомо, даний вид відрахувань ввели ще у 2014 році.

Разом з тим у новому документі також пропонується скасувати ПДВ для малозабезпечених громадян.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що в Україні досі діє карантин і тепер українцям повідомили, коли він закінчиться.

Також повідомляв Новинар, що українські громадяни похилого віку можуть теж отримати "економічні паспорти", стало відомо, хто опинився в категорії щасливчиків.

Ще писав Новинар, що деякі категорії пенсіонерів з приходом першого січня наступного року збільшать розмір пенсійних виплат, який складе 14 600 гривень.