Прикордонна служба України посилено охороняє кордон з Білоруссю, де відбуваються масові протести проти Олександра Лукашенка. Прикордонники кажуть, що не допустять провокацій.

Про це повідомляє пресслужба ДПСУ.

"Залучено додаткові сили та засоби, аби забезпечити належний захист кордону. Ці заходи спрямовані в першу чергу, на недопущення нестандартних ситуацій чи будь-яких провокацій", - заявили в службі. ДПСУ

Протести у Білорусі
Протести у Білорусі

Там додали, що для забезпечення надійної охорони ресурсів у них є достатньо.

Популярні статті зараз

Пекуча Оля Цибульська виставила замерзлі голі груди: "Як тобі?"

Нескромна Оля Полякова ледве вмостила свій туз в тоненькому купальнику: "Позорисько"

В Україні зафіксують ціну на газ для населення: Шмигаль повідомив вартість

Гола Оля Полякова в одному халаті зробила собі пересадку волосся

Все новости

"У Держприкордонслужби достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну охорону кордону з Білоруссю. Про це Голова ДПСУ Сергій Дейнеко зазначив, сьогодні, в День Державного Прапора України, під час перебування на українсько-білоруській ділянці кордону." МВС Украъни

9 серпня у Білорусі відбулися вибори президента, і після оприлюднення даних перших екзитполів, де перемога була за Лукашенком, білоруси вийшли на акції протесту в багатьох містах країни. Протести тривають вже понад два тижні.

17 серпня Україна відкликала свого посла з Білорусі через "неприпустимі дії Мінська". Володимир Зеленський розкритикував дії білоруських силовиків щодо протестувальників та закликав тамтешню владу до діалогу з народом. 

Раніше ми повідомляли, що у "Слузі народу" звернулися до Лукашенка: чекає доля Януковича

Нагадаємо також, Лукашенко заявив про військових на кордоні Білорусі: реакція НАТО