В уряді мають намір оподаткувати газовані напої

З кожним новим роком все більше і більше країн вводять податок на солодкі газовані напої. Список держав поповнили Казахстан та Ізраїль. Стало відомо чому держави вводять податок і коли його введуть в Україні. Інформація була розміщена на сторінці Михайла Радуцького у Фейсбуці.

Новий вид податку на солодкі газовані напої вводять у зв'язку з тим, що цукор з таких напоїв нашим організмом засвоюється дуже швидко і створює величезне навантаження на підшлункову залозу і печінку. Трохи пізніше це призводить до розвитку діабету, порушення роботи серцево-судинної системи, порушення кровоносних судин, ожиріння та інших проблем в організмі.

Крім того, в таких напоях використовують синтетичні підсолоджувачі, барвники підсилювачі смаку, ароматизатори та консерванти.

Згідно з інформацією, збільшення цін на солодкі напої навіть на 20% призведе до скорочення їх використання і посприяє громадянам перейти на більш здорові альтернативи.

Наприклад, в Латвії дані податок ввели ще у 2002 році та тепер рівень використання вважається одним з найменших в Європі. Зазначається, що більшість країн спрямовують зібрані кошти за рахунок акцизу, на фінансування системи охорони здоров'я або ж на лікування хвороб, викликаних надмірним вживанням цукру.

Популярні статті зараз

Не можна довго дивитися в дзеркало: велике свято 20 січня, прикмети та заборони

Снігу намете по коліна: морози змінять люті хуртовини, прогноз погоди на 15 Січня

Зарплата 135 000 грн: за що в Україні платять такі гроші

Дала волю почуттям: Тіна Кароль зняла гаряче відео з красенем-чоловіком - це не Дан Балан

Все новости

Згідно з дослідженнями було встановлено, що в Україні майже третина дітей вживають газовану воду і батьки не виступають проти. Не дивно, що цукровий діабет починається у людей молодшого віку, ніж було раніше. Наприклад, за останній рік відзначається величезний приріст захворюваності серед дітей шкільного та дошкільного віку.

У зв'язку з цим Михайло Радуцький звернувся до народних депутатів і економічних експертів, дієтологів педагогам і батькам обговорити дану проблему і знайти рішення.

Нещодавно розповідав Новинар, що в Україні продають фальсифіковану ікру.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли як позбутися боргів по ЖКП.

Ще писав Новинар, кого штрафуватимуть з 8 січня.