У Кабінеті Міністрів розповіли, що буде з "тисячею від Зеленського" якщо її не використовувати

Українці за вакцинацію отримали по тисячі гривень від лідера країни. Як відомо, використовувати дані кошти можна не на все і лише протягом чотирьох місяців. Інформаційний портал Укрінформ розповідає, що ж буде з грошима, якщо вчасно їх не витратити.

Міністр Олег Немчинов розповів, що тисяча гривень, яка була отримана за вакцинацію від коронавірусної інфекції, повинна бути використана протягом чотирьох місяців і лише на певних умовах. Гроші заборонено зняти або отримати їх готівкою.

Якщо ж українці з тієї чи іншої причини не змогли скористатися "заробленою" тисячею, кошти буде повернуто до державного бюджету. Скористатися тисячею можна за допомогою програми "е-Підтримка", коли вакцинувалися двома дозами вакцин.

В уряді мають намір створити офлайн-карти в рамках чинної програми "е-Підтримка", однак це здійснитися можливо лише в третьому кварталі наступного року.

19 грудня в Україні офіційно запрацювала державна програма "е-Підтримка" з виплати 1 тисячі гривень громадянам, які пройшли повну вакцинацію проти коронавірусної хвороби COVID-19.

Популярні статті зараз

Чоловіки обімліли: Тіна Кароль приспустила декольте - зовсім про білизну забула

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Подвійний стаж до пенсії: названі щасливчики, яким стаж збільшать у два рази

Все новости

Програма "е-Підтримка" передбачає виплату тисячі гривень тим, хто вакцинувався двома дозами та має сертифікат у додатку "Дія". На витрачання 1000 грн є чотири місяці з моменту їх зарахування на картку. Виплату може отримати лише українець досяг 18 років і має в додатку "Дія" зелений COVID-сертифікат вакцинації.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт про добровільний військовий облік для жінок.

Також повідомляв Новинар, що в Україні дуже багато громадян мають борги з житлово-комунальних послуг і не в змозі їх погасити, фахівці розповіли як позбутися боргу.

Ще писав Новинар, що в Україні за незаконне будівництво каратимуть жорсткіше, суми штрафів зростуть.