Лідер країни затвердив дати та списки призовників на наступний рік

Стало відомо кого і коли буде призвано на службу в наступному році. Інформація була розміщена на офіційному сайті Президента України.

Згідно із затвердженим законом звільняти в запас зі Збройних Сил України, Державної спеціальної служби та інших утворень згідно із Законами України будуть військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти магістра та відслужили встановлені рядки військової служби в період квітень-червень 2022 року та жовтень-грудень 2022 року.

Також звільнити можуть і інших військовослужбовців строкової служби, які відслужили встановлені терміни у квітні-червні 2022 року і жовтні-грудні 2022 року.

У році, що наступив, терміни проведення чергових призовів громадян України на строкову службу варто очікувати у квітні-червні та жовтні-грудні.

Будуть призвані громадяни України чоловічої статі, які відповідають вимогам частини першої статті 15 «Про військовий обов'язок і військову службу» в період квітень-червень 2022 і жовтень-грудень 2022.

Популярні статті зараз

Сотні закритих відділень: ПриватБанк, Ощадбанк і не тільки, що відбувається з банківською системою

Девальвація гривні все ближче: курс долара з кожним днем йде вгору, прогноз експертів

"Боже, яка левиця": Леся Нікітюк в прозорих колготах і крихітному декольте вигнула спинку в ліжку

Ледь не проткнула тоненьку маєчку: холостячка Злата Огневич стрибала як кізка по горах Танзанії

Все новости

У постанові йдеться, що Кабінет Міністрів має визначити чисельність громадян, які "потрапляють до лав призовників" на строкову службу та визначити обсяг видатків для проведення чергових призовів у 2022 році.

Кабінет Міністрів, обласні та Київська державні адміністрації зобов'язані забезпечити виконання заходів, що пов'язані з підготовкою та проведенням чергових призовів українців на службу.

Нещодавно інформаційний портал Новинар розповідав, що українським роботодавцям доведеться заплатити штраф близько 65 тисяч гривень, стало відомо за що каратимуть.

Також повідомляв Новинар, що українцям розповіли які зміни і нововведення очікують їх з приходом нового 2022 року.

Ще писав Новинар, що українців порадували приємною новиною, заявивши про те, що тотальних локдаунів в країні більше не буде.