Президент Володимир Зеленський на Софійській площі з нагоди 29-ї річниці Незалежності України вручив високі державні нагороди, почесні звання та медалі військовослужбовцям, рятувальникам, правоохоронцям, медикам, вчителям, науковцям, спортсменам, артистам, видатним діячам культури і мистецтва.

Про це повідомила пресслужба Глави держави.

Зокрема, президент надав звання Героя України трьом громадянам. За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету і територіальної цілісності, самовіддане служіння Українському народу почесне звання з врученням ордена "Золота Зірка" посмертно було присвоєно прапорщику В'ячеславу Кубраку.

День Незалежності України, фото: president.gov.ua
День Незалежності України, фото: president.gov.ua

Почесним званням Героя України з врученням ордена Держави за заслуги у зміцненні обороноздатності та промислового потенціалу України, розробку новітніх зразків озброєння Зеленський відзначив генерального конструктора – гендиректора ДП "Державне Київське конструкторське бюро "Луч" Олега Коростельова.

Популярні статті зараз

Стурбована Сєдокова закинула ногу на чоловіка і зізналася: "Мені більше не хочеться, як жити"

Гола Тіна Кароль підібгала ноги і прикрила свій "вареник": "Як богомол або бабка"

Як швидко накопичити гроші: лайфхак від "короля математики"

Настя Каменських показала те, що досі бачив тільки Потап: "Бабуся у халаті"

Все новости

Крім цього, звання Героя України з врученням ордена Держави за заслуги у збагаченні української культури і мистецтва, формуванні національної ідентичності, багаторічну плідну творчу діяльність отримав поет і драматург, народний артист України Юрій Рибчинський.

Церемонія вручення державних нагород відбулася на Софійській площі в рамках святкування 29-ї річниці Незалежності України.

День Незалежності України, фото: president.gov.ua
День Незалежності України, фото: president.gov.ua

Водночас Володимир Зеленський зауважив, що сьогодні, у свято, "ми відзначимо нагородами тих, хто щодня примножує нашу незалежність".

"Це наші лікарі, вчителі, промисловці, діячі науки, культури та спорту. І звичайно – це наші військові та захисники. Люди з великої літери, завдяки яким сьогодні ми стоїмо тут. Завдяки яким ми зберегли свою незалежність", – зазначив Президент.  Володимир Зеленський

День Незалежності України, фото: president.gov.ua
День Незалежності України, фото: president.gov.ua

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"