Голова Національного банку України Кирило Шевченко провів зустріч з Тимчасовим повіреним у справах США в Україні Христиною Квін. Учасники зустрічі обговорили реформу корпоративного управління в державних банках, продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема, МВФ, а також посилення двостороннього співробітництва між Україною та США.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

Шевченко зазначив, що посилення корпоративного управління і зниження частки поганих кредитів у державних банках є пріоритетними для Національного банку.

Фото: bank.gov.ua
Фото: bank.gov.ua

"Минулого тижня я почав зустрічі з наглядовими радами державних банків, в яких підтвердив підтримку Національним банком корпоративного управління. У цьому питанні працює універсальне правило: чим краще вибудувана система корпоративного управління, тим кращі показники має фінансова установа. Також нам необхідно вирішити питання роботи державних банків з поганими кредитами. Питання болюче, ми продовжуємо спільну роботу з банками заради його вирішення", - зазначив голова НБУ. Кирило Шевченко

Популярні статті зараз

Зимовий час 2021: названа дата, коли українці спатимуть на годину довше

Штраф 51 тис. грн: на українських дорогах з 1 жовтня запрацює нова форма контролю

Всім, кому виповниться 60 років: в Україні підвищують пенсії жінкам, коли й скільки додадуть

Кому з пенсіонерів піднімуть виплати 1 жовтня

Все новости

Під час зустрічі обговорили також продовження співпраці України з міжнародними партнерами, зокрема, Міжнародним валютним фондом. Глава НБУ зазначив, що центробанк виконав всі зобов'язання у сфері його відповідальності в рамках програми співпраці.

Також мова йшла посилення співпраці між Україною та США, зокрема у сфері кібербезпеки. Шевченко розповів про плани Національного банку в просуванні сталого розвитку держави та "зеленого" банкінгу в Україні. НБУ планує приєднатися до мережі центральних банків і наглядових органів для екологізації фінансової системи (Network for Greening The Financial System) і мережі сталого банкінгу (Sustainable Banking Network).

НБУ
НБУ

Раніше ми повідомляли, що в Україні скасували паспорт-книжечку: деталі нового закону

Нагадаємо також, у Кабміні пояснили, чому економіка України відстала від Польщі: "Отримує мільярдні гранти"