Верховний суд Білорусі відмовив трьом екскандидатам у президенти в задоволенні скарг за результатами виборів. Скарги до Верховного суду подавали Анна Канопацька, Андрій Дмитрієв і Світлана Тихановська.

Про це повідомляє TUT.by

З ухвал суду випливає, що оскаржити рішення ЦВК про підсумки виборів, якщо вибори не визнавалися Центральною комісією недійсними, неможливо. Ухвала оскарженню і опротестуванню в апеляційному порядку не підлягає.

Протести в Білорусі
Протести в Білорусі

Популярні статті зараз

Зірка "Дизель Шоу" Вікторія Булітко розчесала кучері не в тому місці: "Пір'ячко почистити не дали?"

Оля Полякова в купальнику розсунула ноги і відкрила рот від насолоди: "Ситненько..."

Юлія Саніна з "The Hardkiss" раптово опустила руки: "Це дуже потрібно"

Дружина Тищенка зі "Слуги народу" привернула увагу ногами у шпагаті: "Вперше за 8 років"

Все новости

До Верховного суду Білорусі подали скарги на невизнання президентських виборів. Вони вимагали скасувати рішення ЦВК від 14.08.2020 і визнати вибори президента Республіки Білорусь, що відбулися 9 серпня 2020 року, недійсними.

Були представлені тисячі документів, які підтверджують систематичні порушення, допущені від початку кампанії і до дня голосування.

В Білорусі з 9 серпня тривають акції проти сфальсифікованих виборів президента і свавілля ОМОНу. Силовики затримали близько 7 тисяч осіб. За даними правозахисників, загинули 5 активістів. Влада підтверджує загибель трьох людей. 

Білоруси наголошують, що їхній протест мирний. Виконувач обов'язків президента Олександр Лукашенко відмовляється виконувати вимоги опозиції.

Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко

Раніше ми повідомляли, що у "Слузі народу" звернулися до Лукашенка: чекає доля Януковича

Нагадаємо також, Лукашенко заявив про військових на кордоні Білорусі: реакція НАТО